Hal C. F. Astell z artykułem w Antologii Sabat!

2021-07-29 0 Przez PHBooks
Hal C. F. Astell współpracował z Guyem N. Smithem wiele lat, prowadził jego stronę, współtworzył oficjalną bibliografię autora. Jak sam o sobie mówi „Byłem jego wsparciem IT”. W 2004 roku przeprowadził się do USA, pomimo odległości współpraca trwała dalej. Tam założył własny blog „Apocalypse Later”, gdzie recenzuje książki i filmy, pisze recenzje dla „Nameless Zine” i przybliża twórczość Guya – szczególnie jego wczesne powieści. Organizuje festiwale filmów gatunkowych – Międzynarodowy Festiwal Filmów Fantastycznych w Phoenix, Phoenix Comicon, Westercon, San Diego Comic-Fest, Wild Wild West Con, Gaslight Steampunk Expo, LepreCon, CopperCon czy DarkCon. Z zawodu nauczyciel, który wychowany w deszczowej Anglii cały czas uczy się słowa „ciepło”.
Skarbnica wiadomości o Guyu, twórca zina poświęconego autorowi, właściciel niepublikowanych nigdzie materiałów i zdjęć, które ozdobią nasze wydanie kolekcjonerskie „Antologii Sabat”.
To w jego posiadaniu jest SABATSYNOPSES, maszynopisy Sabata wraz z odręcznymi notatkami autora, oraz rozpisane dalsze tomy serii, których Guy nie zdążył skończyć!
Z przyjemnością chciałem Was poinformować, że w pierwszym tomie „Antologii Sabat”, oprócz materiałów graficznych od Halla znajdzie się także artykuł o książkach Guya, które nigdy nie zostały wydane, lecz pomysły i ich szkice autor rozpisał w formie papierowej.
To będzie wyjątkowy materiał, prawdziwa perełka dla fanów autora, napisany przez fana dla fanów. NIGDY materiały te nie były publikowane i spoczywają w zamkniętej szufladzie Halla. Dzięki zgodzie Black Hill Books część z nich będziecie mogli zobaczyć i przeczytać w naszej książce!