W najbliższym czasie w naszym sklepie pojawi się niewielka ilość „Wewnętrznego koszmaru”.

2023-02-03 0 Przez PHBooks
Jeśli nie udało się Wam załapać na egzemplarz horroru „Wewnętrzny koszmar” Glen R. Krischa, to lada moment niewielka ilość pojawi się w naszych sklepach. (Phantom Books/Horror Masakra).
WEWNĘTRZNY KOSZMAR„:
Czy śniło ci się kiedyś coś tak dobrego lub smutnego, że po przebudzeniu jeszcze długo tkwiły w tobie emocje i nastroje ze snu? Czy zdarzył ci się sen tak wyrazisty i piękny, że aż szkoda ci było, że to nie dzieje się naprawdę? Chciałbyś powrócić do swoich dziecięcych marzeń sennych? A może skonfrontować się ze swoimi najgorszymi koszmarami, by przestać się ich bać? Ciekawi cię, o czym śnią inni ludzie? Jak wyglądają ich najbardziej kolorowe, pokręcone albo nienormalne sny?
Ośmioletni Maury Bennett, po przeżyciu pożaru, który strawił cały jego dom, odkrywa u siebie niesamowitą zdolność: potrafi wyciągać sny z ludzkich głów, czyniąc je tym samym realnymi. Niestety szybko okazuje się, że takie ożywienie sennego tworu niesie za sobą poważne konsekwencje. Lata później, już jako psychiatra specjalizujący się w leczeniu pacjentów z koszmarów sennych, poznaje Nolana Gage’a – biznesmena i samotnego ojca nastolatki w stanie wiecznej śpiączki. Pragnąc odzyskać swoją córkę – jeśli nie na jawie, to choćby w postaci snu – Gage rozpoczyna współpracę z Maurym. Razem tworzą Jaźń – muzeum pełne zarówno najwspanialszych, jak i najstraszniejszych wytworów ludzkich umysłów. Tymczasem do Bennetta trafia Kevin, którego po przeżytej traumie nawiedza w snach Pan Dziwoląg. Pan Dziwoląg, który mógłby stać się największą atrakcją Jaźni. Pan Dziwoląg, który swoją paskudnością zachwyciłby fanów mocnych wrażeń. Pan Dziwoląg, który ma swoje własne plany co do ludzkości i nie zamierza być tylko eksponatem…
Nightmare Within” to horror, który pomimo pewnej dawki drastyczności czyta się dość lekko i przyjemnie. To trochę taka klasyczna historia o egoistycznym naukowcu, którego eksperyment w pewnym momencie wymyka się spod kontroli i sieje spustoszenie. Ale to też opowieść o traumach i o tym, że trzeba stracić część siebie, żeby się od nich uwolnić.
Więcej info wkrótce!
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst